קלנועית למכירה

קלנועית לרכישה

רבים תוהים לעצמם, מה הומצא קודם? קלנועית או הרכב הסטנדרטי? ולמרות שהתשובה ברורה להרבה מאוד אנשים, לא בהכרח שכולם ידעו לענות על כך במהרה, ועל כן, הרכב הסטנדרטי והמוכר לנו כיום הומצא הרבה לפני שהמציאו בכלל את הקלנועית. וברגע שהסבים והסבתות שלנו היו צריכים רכב ממונע שאינו נוסע מהר וניתן להתנייד איתו בקלות רבה בין הרחובות הצרים של הקיבוץ והמושבים, בדיוק בנקודת הזאת של החיים הומצאה הקולנועית שהעניקה פתרון ייחודי עבור אנשים מבוגרים שרק חיפשו דרכי התניידות והגעה ממקום למקום.

קלנועית מתקפלת

אם יש משהו אחד שמאוד נוח בקלנועית מתקפלת, שמדובר בכלי רכב מאוד קומפקטי, כזה שיכול גם להתקפל תחת עצמו בלי שום בעיה כלל וישנם דגמים של קלנועיות גדולות יותר שאינם מתקפלים אומנם אבל מגיעים עם גגון ומותאמים לנסיעה של אדם אחד או אפילו לשני אנשים. קלנועית חשמלית למכירה יד 2 יכולה להסתכם עבורכם בכמה אלפים בודדים בלבד בזמן שקלנועית חדש יכולה בקלות מאוד רבה לעלות לכם בין 8,000 ₪ עד ל20,000 ₪ – בעוד שהמחיר תלוי כולו בסוג הדגם של הקלנועית שאתם תבחרו ובמהירותה.

קלנועית חשמלית באיכות נסיעה גבוהה!

אנחנו בוולוויט לא נספק עבורכם סתם כך דגם קלנועית ישן, אלא שהקלנועיות שלנו מציגות איכות נסיעה שונה לחלוטין מה שהיה קיים בשוק עד לפני מספר שנים. כל אדם שחושב על קלנועית בטוח שמדובר ברכב קטן ולא נוח בכלל שפשוט נועד להעביר אנשים מבוגרים ממקום למקום, אבל לא באמת כך הדבר ואין שום סיבה שלא תהיה לכם קלנועית איכותית שיחד איתה אתם תוכלו להגיע לכל בית ולהתנייד בקלות במושב שלכם.

קולנועית זוגית ברמת איכות טובה ביותר שממש מתאימה לשימוש גם בחורף וגם בימות הקיץ החמים ותספק עבורכם את הנסיעה הנוחה ביותר בכל מקום שבו תעדיפו לא להשתמש ברכב.

קולנועית לא מיועדות רק לאנשים מבוגרים, ניתן להשתמש בהן גם לצעירים שמעוניינים להתנייד בקלות ברחבי קיבוץ או מושב קטן.

בוחרים בוולוויט – בוחרים באיכות

אנחנו בחברת VOLVIT, ערוכים לספק עבורכם את דגמי הקלנועית החדישות והמשודרגות ביותר שקיימות כיום בשוק. חברתנו מתמחה באספקת קולנועיות מכל מיני דגמים בעוד שכל הדגמים שלנו נחשבים לחדישים ומשוכללים ביותר עם איכות נסיעה שלא נראתה כמותה לעולם. קלנועית לא חייבת להיות מושב בודד אחד שבקושי נוסע וניתן בקלות רבה להתנייד בה באזור הררי, לנסוע איתה למכולת המקומית ואפילו לקחת איתכם נוסע נוסף בכל ימות השנה.

אם אתם מחפשים את דגם הקלנועית האיכותית ביותר, שתוכלו למצוא כיום בשוק אז חד משמעית שיש לנו מה להציע עבורכם. השאירו את הפרטים שלכם עוד עכשיו באתר שלנו ונציגנו יצרו איתכם קשר בהקדם.